Loading
O nás/
MPM GROUP

O nás Realitní a investiční společnost

Jsme dynamická společnost soustřeďující své aktivity především do oblasti realitního trhu s nemovitostmi. Ve svém portfoliu vlastnila nebo vlastní MPM GROUP s.r.o. několik administrativních budov, pozemky a nájemní domy po celé České.

Většina z našich nemovitostí slouží našim klientům jako rezidenční či administrativní zázemí nebo obchodní prostor pro jejich podnikání. Hlavním cílem naší společnosti je rozvíjet své aktivity směrem k novým příležitostem, které se na trhu s nemovitostmi vyskytují a které se zároveň snažíme vytvářet vlastní činností….

Architecture
70%
Interior Design
90%
Construction
90%
Martin Peca
Zakladatel & CEO MPM Group

Jaké projekty za námi stojí?

1
Činžovní domy
1
Bytů
1
Obchodní prostory
1
Restaurační provozy

Prohlédněte si Reference

Seznamte se s naším teamem specialistů

MPM Group | CEO

Martin Peca

Jmenuji se Martin Peca, CEO společnosti MPM Group, a mám více než 20 let zkušeností v realitním oboru. Zaměřuji se na výkup a prodej nemovitostí, stejně jako správu vlastního portfolia nemovitostí.

Díky mé odbornosti a zkušenostem vám mohu poskytnout výbornou investiční poradenskou službu v oblasti nemovitostí. Pracuji s týmem profesionálů, abych zajistil nejlepší výsledky pro naše klienty.

Pokud máte zájem o investice do nemovitostí nebo potřebujete poradit ohledně správy nemovitostí, můžete se na mě kdykoli obrátit. Rád vám pomohu najít ty nejlepší příležitosti a dosáhnout vašich finančních cílů.

Sídlo

Vršovická 416/9, Praha 10, Vršovice, 110 00