O nás

57 (1) (1)

MPM Group

Dynamická společnost soustřeďující své aktivity především do oblasti trhu s nemovitostmi. Ve svém portfoliu vlastnila nebo vlastní MPM GROUP s.r.o. několik administrativních budov, pozemky a nájemní domy po celé České Republice. 

Většina z našich nemovitostí slouží našim klientům jako rezidenční či administrativní zázemí nebo obchodní prostor pro jejich podnikání. Hlavním cílem naší společnosti je rozvíjet své aktivity směrem k novým příležitostem, které se na trhu s nemovitostmi vyskytují a které se zároveň snažíme vytvářet vlastní činností.

Naše hlavní oblasti

Mezi naše přednosti patří také veškeré činnosti, které souvisí s pro-financováním investičního záměru od prvotního investičního záměru zhodnocení až po úspěšnou realizaci projektu. Soustřeďujeme se na oblasti výkupu, prodeje a pronájmu nemovitostí  a aktivně působíme v developersko-investičních projektech. Našim hlavním partnerem je Česká Spořitelna, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a udržujeme velmi úzké obchodní vztahy.

Prodej nemovitostí

Prodáváme atraktivní zrekonstruované bytové a administrativní budovy po celé České Republice

Výkup nemovitostí

Profesionální výkup nemovitostí po celé ČR, odborné posouzení ceny a výkup za optimálních podmínek

Investice do nemovitostí

Financováním investičního záměru od prvotního investičního záměru zhodnocení až po úspěšnou realizaci projektu

Potřebujete prodat Vaši nemovitost?

Zajistíme vám nejvyšší možnou výkupní cenu za vaši nemovitost. V oblasti výkupů nemovitostí se pohybujeme více jak 15 let. Úvodní konzultaci vám poskytneme ZDARMA.